UPOZORNĚNÍ:

    Dovolujeme si Vás upozornit, že od 1.7.2013 změnila HORAJDA majitele i provozovatele penzionu. Veškeré objednávky ubytování v penzionu proto směřujte na uvedený mobilní telefon nebo emailovou adresu na těchto stránkách. Pokud jste si objednali ubytování v penzionu u předchozích provozovatelů Horajdy do termínu 1.7.2013, vyřizujte si storno poplatky ubytování přímo s nimi, protože nedošlo k dohodě o převedení neobjednaných ubytovacích služeb. V současné době je majitelem i provozovatelem Horajdy jedna osoba. Věříme, že se Vám bude u nás líbit.

Jana Šlanhofová
majitelka

Srdečně Vás vítáme na stránkách penzionu Horajda

    Nově zrekonstruovaný horský penzion Horajda se nachází v NP Krkonoše v nadmořské výšce 700m, v dnes již zaniklé obci Skelné Hutě, nejblíže penzionu je obec Vítkovice v Krkonoších. Penzion je umístěn na celoročně přístupné komunikaci uprostřed krásných lesů v blízkosti Kozelského potoka. Z Jilemnice je penzion vzdálen 10 km asi 15 min cesty po komunikaci 286. Na kruhovém objezdu z Jilemnice odbočíte na ukazatel Horní Mísečky, z hlavní silnice je ukazatel hotel Skála a penzion Horajda, zde odbočíte doleva a po 900 m přijedete k penzionu Horajda, z vedlejší silnice odbočka doleva až na parkoviště před penzion.

    Penzion byl zrekonstruován a otevřen v roce 2008. Prošel celkovou vnitřní a venkovní rekonstrukcí. Vnitřní prostředí je typické pro horskou chalupu, vše je z přírodního materiálu dřeva a kamene. Stylová restaurace s krbem a barem. 
Předpověď počasí

    Horské rekreační středisko Vítkovice v Krkonoších leží 683m n.m. Vítkovice se nacházejí v údolí řeky Jizerky pod majestátní horou Kotlem. Součástí obce Vítkovice v Krkonoších jsou osady Horní a Dolní Mísečky, Skelné Hutě a Janova Hora. Ubytování Vítkovice je oblíbené pro kvalitní lyžování. Pro milovníky horské turistiky je ubytování Vítkovice ideálním východiskem pro konání horských túr do oblasti západních a středních Krkonoš. Neváhejte a navštivte krásné horské středisko Vítkovice v Krkonoších. Lyžařské středisko Aldrov, které leží v nadmořské výšce 733m n.m. nabízí vynikající lyžařské podmínky jak pro začátečníky, tak pro pokročilé lyžaře. Standardní běžecké tratě na Mísečkách patří k nejlepším v republice.

Kontakt:
Penzion Horajda
Skelné Hutě 119
Vítkovice v Krkonoších
512 38

Jana Šlanhofová
Tel.: +420 481 322 068
Mob.: +420 727 857 361

e-mail: info@horajda.cz

GPS: +50° 43' 5.29"
       +15° 31' 28.28"
 
Zvětšit mapu